BIP
Aktualności
01.10.2019

30.09.2019 r. Sala Tradycji Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego stała się miejscem uroczystego pożegnania żołnierza zawodowego.

  30.09.2019 r. Sala Tradycji Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego stała się miejscem uroczystego pożegnania żołnierza zawodowego. W obecności kolegów, przełożonych i podwładnych z mundurem Sił Powietrznych pożegnał się ppłk Przemysław PIENIO.

 

 

  Po odczytaniu rozkazu o zwolnieniu żołnierza z zawodowej służby wojskowej Dowódca COP-DKP gen.dyw.pil. Dariusz MALINOWSKI podziękował ppłk. Przemysławowi PIENIO , za zaangażowanie i poświęcenie w wykonywaniu na wysokim poziomie obowiązków służbowych na rzecz Centrum.

 

  Dowódca COP-DKP złożył odchodzącemu do rezerwy oficerowi życzenia zdrowia, szczęścia oraz sukcesów w życiu prywatnym i realizacji dalszych planów w życiu „cywilnym”.

 

 

  Ppłk Pienio w czasie pożegnania podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom wojska z którymi na co dzień współpracował, za wspólne lata służby.

 

   Uroczystość pożegnania zakończyła się wspólnym zdjęciem wszystkich zebranych.


>>galeria<<


tekst: mjr Joanna Motylińska

zdjecia: chor. Piotr Garczyński