BIP
Aktualności
28.12.2018

Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najwspanialszych Świąt rodzinnych na które czekamy z utęsknieniem cały rok. Wywołują w nas nastrój radości i rodzinnego ciepła.

Z okazji zbliżających się Świąt żołnierze i pracownicy Resortu Obrony Narodowej COP-DKP spotkali się 21 grudnia przy wspólnym stole wigilijnym by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

 

 

Dowódca COP-DKP, gen. dyw. pil. Dariusz MALINOWSKI w swoim przemówieniu przypomniał o głębokiej symbolice zbliżających się Świąt, następnie złożył wszystkim zebranym życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i rodzinnego ciepła na nadchodzące Święta.

 

"Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najwspanialszych Świąt rodzinnych na które czekamy z utęsknieniem cały rok. Wywołują w nas nastrój radości i rodzinnego ciepła."-powiedział w Dowódca Centrum Operacji Powietrznych-Dowódca Komponentu Powietrznego gen. dyw. pil. Dariusz MALINOWSKI.
                                                                                                                                                                                                 

Dowódca wyraził przekonanie, że płynące ze Świąt przesłanie będzie nam towarzyszyło nie tylko podczas rodzinnych spotkań, ale także w całym nadchodzącym 2019 roku.

 


Modlitwę ekumeniczną odmówili, a także poświęcili opłatek i potrawy Naczelny Kapelan Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego ks. bp ppłk Mirosław WOLA, Prawosławny Dziekan SP ks. płk Aleksy ANDREJUK oraz Kapelan COP-DKP ks. por. Daniel PIEJKO.

 


Podzieliliśmy się opłatkiem m.in. z wieloma dostojnymi gośćmi współpracującymi i zasłużonymi dla COP-DKP, a także byłymi Dowódcami COP.

 

 

 

 

 


 

tekst: Sekcja Komunikacji Społecznej COP-DKP,
zdjęcia: st. chor. sztab. Jacek DZIUB