BIP
Aktualności
23.11.2018

Po ponad 34 latach pracy w strukturach Sił Powietrznych Dowódca COP-DKP pożegnał Panią Bożenę BŁASZCZAK.

W związku z zakończeniem pracy zawodowej w strukturach Sił Powietrznych Dowódca Centrum Operacji Powietrznych-Dowódca Komponentu Powietrznego Pan gen. dyw. pil. Dariusz MALINOWSKI, kadra dowódcza COP-DKP oraz koleżanki i koledzy pożegnali Panią Bożenę BŁASZCZAK, która po ponad 34 latach pracy odeszła na emeryturę.

 

 

Pani Bożena BŁASZCZAK rozpoczęła pracę 08 października 1984 roku w Centralnym Stanowisku Dowodzenia. Przez ponad trzydzieści lat pracowała ze szczególnym zaangażowaniem na rzecz służby ruchu lotniczego oraz służby poszukiwania i ratownictwa lotniczego. Za zaangażowanie i trud Pani BŁASZCZAK była wielokrotnie wyróżniana w tym odznaczona dwukrotnie Medalem Za Zasługi dla Obronności Kraju oraz dwukrotnie Medalem Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny.

 

 

 

- Dziękuję Pani za wieloletnią pracę na rzecz Sił Powietrznych. Życzę Pani zadowolenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w kolejnych etapach życia osobistego. - powiedział gen. MALINOWSKI.

 

 

Pani Bożenie BŁASZCZAK życzymy zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności oraz zasłużonego odpoczynku po tak wielu latach pracy!

 

 

 >>galeria<<


 


 

tekst: Sekcja Komunikacji Społecznej COP-DKP,
zdjęcia: Piotr Sztubecki