BIP
Aktualności
01.10.2018

28 września w Centrum Operacji Powietrznych-Dowództwie Komponentu Powietrznego odbyło się pożegnanie żołnierza oraz pracownika RON.

W związku zakończeniem służby oraz pracy w Centrum Operacji Powietrznych-Dowództwie Komponentu Powietrznego, Dowódca Centrum gen. bryg. pil. Dariusz MALINOWSKI, Zastępca Dowódcy gen. bryg. pil. Sławomir ŻAKOWSKI, kadra dowódcza, koleżanki i koledzy pożegnali Pana Michała ZINKIEWICZA, a także odchodzącego do innej Jednostki Wojskowej ppłk Zbigniewa GONTARCZYKA.

 

 

- Dziękuję Panom za profesjonalizm i zaangażowanie. Wierzę, że praca w strukturach Centrum Operacji Powietrznych-Dowództwa Komponentu Powietrznego przyniosła Panom wiele satysfakcji i będzie okazją do wyłącznie miłych wspomnień. Odnosząc się z szacunkiem do profesjonalizmu, pragnę podkreślić, że swoją postawą przyczyniliście się Panowie do budowy wzorowego wizerunku i pomnażania chlubnej tradycji Centrum Operacji Powietrznych-powiedział gen. MALINOWSKI.

 

 

 

Dowódca złożył na ręce odchodzących podziękowania oraz życzył zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji w życiu osobistym.   

 

 

 

Na zakończenie uczestnicy uroczystości wręczyli Panom podziękowania, natomiast ppłk Zbigniewowi GONTARCZYKOWI pamiątkową szablę będącą symbolem waleczności, potęgi i siły, a także wykonano wspólne fotografie w Sali Tradycji Centrum Operacji Powietrznych-Dowództwa Komponentu Powietrznego.

 

 

 

 

 

 >>galeria<<

Tekst i zdjęcia: Sekcja Komunikacji Społecznej COP-DKP