BIP
Aktualności
28.06.2018

28 czerwca 2018 r. odbyło się pożegnanie żołnierza odchodzącego na nowe, wyższe stanowisko służbowe.

28 czerwca 2018 r. w Sali Tradycji Jednostki, Dowódca Centrum Operacji Powietrznych-Dowódca Komponentu Powietrznego Pan gen. bryg. pil. Dariusz MALINOWSKI, kadra dowódcza, koleżanki i koledzy pożegnali ppłk Pawła KACZORA, który został wyznaczony na kolejne, wyższe stanowisko służbowe w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

 

 

Dowódca podczas uroczystości przedstawił przebieg służby Pana Pułkownika, a także osiągnięcia oraz otrzymane wyróżnienia i medale.

 

Moment pożegnania z Jednostką jest jednym z najważniejszych wydarzeń w służbie i tym samym skłania do podsumowań i refleksji. Dziękuję Panu Pułkownikowi za wszystkie lata spędzone w Centrum Operacji Powietrznych. Wierzę w to, że służba związana z obroną Polskiego Nieba nie należy do łatwych, ale z całą pewnością dała Panu wiele satysfakcji i powodów do dumy.” - powiedział generał MALINOWSKI.


Dowódca w swoim wystąpieniu złożył na ręce Pułkownika KACZORA podziękowania, będące świadectwem wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania przez wszystkie lata żołnierskiej służby, tak odpowiedzialnej i ważnej dla Naszej Ojczyzny.

 

Generał MALINOWSKI życzył również zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z wypełniania Kart Nowego Rozdziału Życia na nowym stanowisku służbowym.

 

 

Na zakończenie uroczystości wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcia.
 

 

 

 

 


Tekst i zdjęcia: Sekcja Komunikacji Społecznej COP-DKP